LS ATHLETIC Fizjoterapia & Trening

UL. BOHATERÓW WARSZAWY 4

05-800 PRUSZKÓW

TELEFON: 530 050 454

EMAIL: KONTAKT@LSATHLETIC.PL

Top

mgr AGATA PRZYBYLSKA

Kursy: pinopresura, taping, suche igłowanie, kinetic control

Absolwentka warszawskiego uniwersytetu medycznego na kierunku fizjoterapia. Od 3 lat pracuje głównie ze sportowcami.

mgr AGATA WOŹNIAK

Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i z pasją. Praca z człowiekiem daje jej dużo satysfakcji i możliwości dalszego rozwoju.

Tytuł mgr fizjoterapii zdobyła w Wyższej Szkole Rehabilitacji, jest trenerem sportu w specjalności fitness, instruktorem gimnastyki korekcyjnej dzieci oraz instruktorem aqua aerobicu. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne w różnych klubach sportowych w Warszawie. Prowadzi również przygotowanie fizyczne jeźdźców z ziemi do lepszego funkcjonowania podczas jazdy konnej. W gabinecie zajmuje się terapią tkanek miękkich i masażem. Specjalizuje się głównie w schorzeniach ortopedycznych, dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych oraz usprawnianiem po kontuzjach i zabiegach operacyjnych. Dużą uwagę skupia na świadomość własnego ciała, prace z oddechem i mobilizacje.

mgr KRZYSZTOF KUBICZ

Stale podnosi swoje kompetencje przez udział w dedykowanych szkoleniach. W terapii manualnej wykorzystuje takie techniki jak: Masaż Tkanek Głębokich, Masaż funkcyjny, poprzeczny i inne techniki masażu wykorzystywane w fizjoterapii: Pinoterapia, FDM (Fascial Distortion Model), Suche Igłowanie, Medyczna Akupunktura, Kinesiotaping, IATSM (Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization).

Fizjoterapeuta, absolwent fizjoterapii na wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Główny fizjoterapeuta w Akademii Piłkarskiej Znicz Pruszków. Zainteresownia: piłka nożna, bieganie, kolarstwo szosowe. Uczestnik wielu konferencji z zakresu fizjoterapii sportowej oraz nauk medycznych. Zwolennik działań prewencyjnych i wzmacniających aparat więzadłowo-mięśniowy.

mgr artur kulik

mgr OLIWIA WITEK