Top
 

Lekarze

MARCIN TUSIŃSKI

ORTOPEDA

Lekarz w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego I Wydziału Lekarskiego, obecnie pracuje w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie. Szczegółowe zainteresowania to medycyna sportowa, schorzenia i kontuzje stawu barkowego, kolanowego i ścięgna Achillesa.

W swojej praktyce wykorzystuje badanie USG w diagnostyce chorób narządu ruchu. Wykorzystuje małoinwazyjne techniki leczenia przy użyciu kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz kolagenu. Wykonuje iniekcje dostawowe oraz okołostawowe.

Uzyskał licencję lekarza Polskiego Związku Piłki Nożnej, obecnie jest lekarzem Polskiej Kadry Piłkarskiej do lat 20. Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.

TOMASZ SŁODKOWSKI

ORTOPEDA

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalizuje się w diagnostyce (ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki USG) chorób układu ruchu oraz ich leczeniem. W praktyce lekarskiej wykorzystuje zarówno metody leczenia operacyjne (leczenie złamań, uszkodzeń ścięgnistych i więzadłowych, choroby zwyrodnieniowe i przeciążeniowe) jak i metody nieoperacyjne.

Ukończył Studia na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zakończył egzaminem specjalizacyjnym i uzyskaniem tytułu lekarza specjalisty z powyższej dziedziny. Wiedzę oraz doświadczenie zdobywał podczas stażu dyplomowego w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.

Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii w zakresie diagnostyki układu mięśniowo-szkieletowego.

MAGDALENA TOPOREK

ENDOKRYNOLOG

Specjalizuje się w leczeniu otyłości i chorób przysadki mózgowej.

Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, Wydział Lekarski, kierunek lekarski.

Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Warszawskich placówkach medycznych: SPZOZ Warszawa Wola Śródmieście oraz Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii SPC SK w Warszawie.

IWONA GRASZKA – ROGOZIŃSKA

KARDIOLOG

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 1999r, II Wydział Lekarski. W 2011 ukończona specjalizacja z Chorób Wewnętrznych. W 2015 ukończona specjalizacja z Kardiologii. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w trakcie pracy w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie – Oddział Chorób Wewnętrznych i Kardiologii, w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim – Oddział Kardiologii oraz Oddział Kardiologii Inwazyjnej, w Szpitalu Wolskim – Oddział Kardiologii oraz w Szpitalu Bródnowskim – Klinika Kardiologii i Chorób Wewnętrznych.  Aktualnie pracuje w ambulatoryjnych Poradniach Kardiologii dla dorosłych. 

ALEKSANDRA BARWIŃSKA

DIETETYK

„Dietetyka to nie tylko moja praca, ale i pasja. Chciałabym, aby odżywianie stało się dla Ciebie: proste, zrozumiałe i 'ludzkie’.”

Aleksandra Barwińska  to dietetyk, który kocha swoją pracę i miłością do racjonalnego odżywiania zaraża swoich pacjentów. Doskonale rozumie, że w natłoku informacji czasem ciężko obrać prawidłową ścieżkę zdrowego trybu życia. Pomaga w tym już od kilku lat w gabinecie, wspierając w utracie kilogramów, ale również przy chorobach nowotworowych, cukrzycy, nadczynności i niedoczynności tarczycy, zespole jelita drażliwego, dnie moczanowej, czy nadciśnieniu tętniczym. Prowadzi również szkolenia, wykłady i webinary. Praca z Aleksandrą to sama przyjemność, bo zaraża pozytywną energią i daje moc motywacji już od pierwszych minut rozmowy!

BEATA CIEŚLIŃSKA

DIETETYK DZIECIĘCY, SPORTOWY I KLINICZNY

Absolwentka Żywienia Człowieka na SGGW oraz Dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

„To co jemy i jak aktywni jesteśmy, przekłada się na zdrowie, samopoczucie, rozwój psychofizyczny, jakość i długość życia, wpływa również na wydolność fizyczną i sukces sportowca.”

Beata Cieślińska to dietetyk z wykształcenia i powołania. Swoją wiedzę zdobyła na Warsaw University of Life Science oraz na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W swojej pracy stawia na proste rozwiązania i „życiowe” podejście. Zarówno z dziećmi i dorosłymi, w tym sportowcami – potrafi znaleźć wspólny język i wykorzystać pasję, aby osiągnąć żywieniowe cele.

Call Now Button